Vardas: Eitautė

Vardo reikšmė:

ei- (eiti) + taut- (tauta)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.02

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės yra ryžtingos, ambicingos ir valdingos. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jos linkusios eiti link valdžios ir niekada nenori būti nuošalyje. Jeigu joms nepasiseka atsidurti valdžioje ir turėti bent keletą pavaldinių, jaučiasi nepasiekusios tikslo. Tie žmonės paklūsta griežtai disciplinai ir to paties reikalauja iš kitų.

Panašūs vardai:
Eitautas, Eitara


Pavardė: Žilnienė

Žilnienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Žilnis.

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Eitautė Žilnienė" morzės abėcėle

·
E
··
I
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·
E
--··
Z
··
I
·-··
L
N
··
I
·
E
N
·
E
E
I
T
A
U
T
E
Z
I
L
N
I
E
N
E
E
I
T
A
U
T
E
Z
I
L
N
I
E
N
E

Visos paieškos