Vardas: Eitvydas

Vardo reikšmė:

eit- (eiti) + vyd- (iš-vydo)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.20

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai yra Veneros vaikai, kaip jiems ir dera, spinduliuoja geismingumą ir visi mylimi aplinkinių. Jų seksualumas padeda sėkmingai apeiti visus povandeninius gyvenimo vandenis. Šiems vardo turėtojams viskas sekasi, todėl reikia būti atidiems su pinigais, nes galimi pavojai gali pridaryti neatitaisomų nuostolių.

Panašūs vardai:
Eitvydė


Pavardė: Latoškinas

Latoškinas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Latoškinienė (ištekėjusi) ir Latoškinaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Eitvydas

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Eitvydas Latoškinas" morzės abėcėle

·
E
··
I
-
T
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
·-··
L
·-
A
-
T
---
O
···
S
-·-
K
··
I
N
·-
A
···
S
E
I
T
V
Y
D
A
S
L
A
T
O
S
K
I
N
A
S
E
I
T
V
Y
D
A
S
L
A
T
O
S
K
I
N
A
S

Visos paieškos