Vardas: Elidijus

Vardo reikšmė:

elido „išgydyti“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.08

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkas yra labai draugiškas, geranoriškas ir rūpestingas. Jis atsargus, kartais netgi įtarus, mėgsta dovanoti ir gauti dovanas, sugeba būti labai svetingas. Esant reikalui gali būti labai drąsus ir užsispyręs.


Pavardė: Baltikauskas

Baltikauskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Baltikauskienė (ištekėjusi) ir Baltikauskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Baltikauskienė

Daugiau narių turinčių vardą Elidijus

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Elidijus Baltikauskas" morzės abėcėle

·
E
·-··
L
··
I
-··
D
··
I
·---
J
··-
U
···
S
-···
B
·-
A
·-··
L
-
T
··
I
-·-
K
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
E
L
I
D
I
J
U
S
B
A
L
T
I
K
A
U
S
K
A
S
E
L
I
D
I
J
U
S
B
A
L
T
I
K
A
U
S
K
A
S

Visos paieškos