Vardas: Elmaras

Vardo reikšmė:

al „visas“ + mari „garsus, žymus“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.24

Papildoma informacija:

Šis vardas suteikia Jums energijos, galite įgyti daugiau muzikinių, vaidybinių sugebėjimų. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Elma, Elmantas


Pavardė: Salvinski

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Salvinskaja, Salvinska

Daugiau narių turinčių vardą Elmaras

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Elmaras Salvinski" morzės abėcėle

·
E
·-··
L
--
M
·-
A
·-·
R
·-
A
···
S
···
S
·-
A
·-··
L
···-
V
··
I
N
···
S
-·-
K
··
I
E
L
M
A
R
A
S
S
A
L
V
I
N
S
K
I
E
L
M
A
R
A
S
S
A
L
V
I
N
S
K
I

Visos paieškos