Vardas: Elmyra

Vardo reikšmė:

„valdovė, valdovas“

Vardo kilmė:

arabų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.29

Papildoma informacija:

Šis vardas suteikia drąsos ir noro rizikuoti. Tampate ryžtingesnė ir tikslingesnė. Padidėja dėmesys visuomenės reikmėms, jaučiate poreikį pasitarnauti visuomenei. Šis vardas leidžia Jums geriau įvertinti žmonių charakterius.

Panašūs vardai:
Elma, Elmaras, Elmyras, Elmutis, Elmigijus, Elmira, Elmuntas, Elmutas, Elmantas, Elmutė


Pavardė: Malatokienė

Malatokienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Malatokas.

Daugiau narių turinčių vardą Elmyra

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Elmyra Malatokienė" morzės abėcėle

·
E
·-··
L
--
M
-·--
Y
·-·
R
·-
A
--
M
·-
A
·-··
L
·-
A
-
T
---
O
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
E
L
M
Y
R
A
M
A
L
A
T
O
K
I
E
N
E
E
L
M
Y
R
A
M
A
L
A
T
O
K
I
E
N
E

Visos paieškos