Vardas: Elmyra

Vardo reikšmė:

„valdovė, valdovas“

Vardo kilmė:

arabų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.29

Papildoma informacija:

Šis vardas suteikia drąsos ir noro rizikuoti. Tampate ryžtingesnė ir tikslingesnė. Padidėja dėmesys visuomenės reikmėms, jaučiate poreikį pasitarnauti visuomenei. Šis vardas leidžia Jums geriau įvertinti žmonių charakterius.

Panašūs vardai:
Elma, Elmaras, Elmyras, Elmutis, Elmigijus, Elmira, Elmuntas, Elmutas, Elmantas, Elmutė


Pavardė: Marapolskienė

Marapolskienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Marapolskas.

Daugiau narių turinčių vardą Elmyra

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Elmyra Marapolskienė" morzės abėcėle

·
E
·-··
L
--
M
-·--
Y
·-·
R
·-
A
--
M
·-
A
·-·
R
·-
A
·--·
P
---
O
·-··
L
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
E
L
M
Y
R
A
M
A
R
A
P
O
L
S
K
I
E
N
E
E
L
M
Y
R
A
M
A
R
A
P
O
L
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos