Vardas: Elvyra

Vardo reikšmė:

„aukštoji, kilnioji“

Vardo kilmė:

ispanų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.10

Papildoma informacija:

Elvyros - labai savarankiškos moterys, mokančios save pateikti nepriekaištingai. Jų išvaizda labai subtili, jos seksualios ir patrauklios. Elvyros namuose yra šeimos galva, kadangi joms atrodo, kad tik jos puikiai išmano, kas šeimai yra geriausia. Idealistės, bet joms tai tinka. Šeimos gyvenimas – ramus ir džiaugsmingas. Elvyros gali tapti kuo panorėjusios, bet turi rinktis darbą su žmonėmis. Gydytojos, advokatės, patarėjos, organizatorės. Darbas su žmonėmis – jų pašaukimas. Jos nepakeičiamos ten, kur reikalingas susitarimo menas. Elvyros labai sielojasi, kai ateina laikas palikti tėvus ir kurti savo šeimą. Joms reikalingas sutuoktinis, kuris galėtų užglaistyti kilusius vidinius prieštaravimus. Ir dar, reikia žinoti, kad Elvyroms labai svarbus dvasingumas ir savojo „Aš“ vidinė paieška. Todėl lytinis gyvenimas joms ne toks svarbus.

Panašūs vardai:
Elvė, Elverija, Elverijus, Elvija, Elvijus, Elvina, Elvinas, Elvis, Elvita, Elvitas


Pavardė: Aukžemienė

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Elvyra

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Elvyra Aukžemienė" morzės abėcėle

·
E
·-··
L
···-
V
-·--
Y
·-·
R
·-
A
·-
A
··-
U
-·-
K
--··
Z
·
E
--
M
··
I
·
E
N
·
E
E
L
V
Y
R
A
A
U
K
Z
E
M
I
E
N
E
E
L
V
Y
R
A
A
U
K
Z
E
M
I
E
N
E

Visos paieškos