Vardas: Elzė

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Elzbieta: „prisiekiu dievu“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.08
11.05

Papildoma informacija:

Elzės netoleruoja laisvės varžymo, todėl dažniausiai nekreipia dėmesio į kitų nuomonę ir viską stengiasi daryti pačios. Jos užsidariusios savyje, todėl labai sunku jas suprasti. Elzės – realistės, jų puikus realistinis mąstymas, kuris padeda joms susigaudyti ir priimti greitus ir teisingus sprendimus. Elzių loginis mąstymas – gyvenimo dovana. Jos gali tapti puikiomis psichologėmis, medikėmis.

Panašūs vardai:
Elzbieta, Elze, Elza, Elzita, Elzytė


Pavardė: Chucistova

Chucistova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Chucistov.

Daugiau narių turinčių vardą Elzė

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Elzė Chucistova" morzės abėcėle

·
E
·-··
L
--··
Z
·
E
-·-·
C
····
H
··-
U
-·-·
C
··
I
···
S
-
T
---
O
···-
V
·-
A
E
L
Z
E
C
H
U
C
I
S
T
O
V
A
E
L
Z
E
C
H
U
C
I
S
T
O
V
A

Visos paieškos