Vardas: Emilijonas

Vardo reikšmė:

„veržlus, nepralenkiamas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.05

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkas pasižymi didele drąsa, minčių aiškumu, įsitikinimų tvirtumu. Jūs jaučiatės esąs principingesnis, doresnis ir ryžtingesnis. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas.

Panašūs vardai:
Emilijona


Pavardė: Bazilevičius

Bazilevičius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Bazilevičienė (ištekėjusi) ir Bazilevičaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Bazilevičienė

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Emilijonas Bazilevičius" morzės abėcėle

·
E
--
M
··
I
·-··
L
··
I
·---
J
---
O
N
·-
A
···
S
-···
B
·-
A
--··
Z
··
I
·-··
L
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
E
M
I
L
I
J
O
N
A
S
B
A
Z
I
L
E
V
I
C
I
U
S
E
M
I
L
I
J
O
N
A
S
B
A
Z
I
L
E
V
I
C
I
U
S

Visos paieškos