Vardas: Emilijonas

Vardo reikšmė:

„veržlus, nepralenkiamas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.05

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkas pasižymi didele drąsa, minčių aiškumu, įsitikinimų tvirtumu. Jūs jaučiatės esąs principingesnis, doresnis ir ryžtingesnis. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas.

Panašūs vardai:
Emilijona


Pavardė: Bazinys

Bazinys – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Bazinienė (ištekėjusi) ir Bazinytė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Bazienė, Baziliauskas, Baziulienė, Baziulis, Baziliauskienė, Bazik, Bazilavičienė, Bazileva, Bazilevičienė, Bazilevičius

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Emilijonas Bazinys" morzės abėcėle

·
E
--
M
··
I
·-··
L
··
I
·---
J
---
O
N
·-
A
···
S
-···
B
·-
A
--··
Z
··
I
N
-·--
Y
···
S
E
M
I
L
I
J
O
N
A
S
B
A
Z
I
N
Y
S
E
M
I
L
I
J
O
N
A
S
B
A
Z
I
N
Y
S

Visos paieškos