Vardas: Enrika

Vardo reikšmė:

iš vyriško vardo Enrikas, kuris yra trumpinys iš Henrikas; „namų valdovas“

Vardo kilmė:

italų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.18

07.15

Papildoma informacija:

Šio vardo nešiotojos ypač reiklios ne tik sau, bet ir kitiems. Enrikos neskuba spręsti apie įvykius iš pirmo žvilgsnio. Enrikoms visur ir visada reikia įsigilinti, susirinkti visą įmanomą informacią ir tik tada jos atranda galimybę priimti sprendimus, todėl šio vardo savininkėms reikia daugiau laiko tobulėjimui. Tačiau būtent tai suteikia Enrikai nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Kiekviena Enrika labai mėgsta keliauti, dėl to dažna šio vardo nešiotoja tampa poliglote ir lengvai įsisavina užsienio kalbas.

Panašūs vardai:
Enrikas, Enrikis, Enriketa, Enrikueta, Enriko


Pavardė: Gineika

Moteriška pavardės forma: Gineikienė (ištekėjusi) ir Gineikaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Alfonsas Gineika (1915–1996) – Lietuvos boksininkas, cirko artistas, žonglierius, ekvilibristas;
  • Leonardas Gineika (g. 1946) – Lietuvos ir Kauno rajono politinis bei visuomenės veikėjas;

Panašios pavardės:
Gineitis, Gineitytė, Ginevičius, Gineikienė, Gineitienė, Ginevičienė, Gineikaitė, Ginevičiūtė, Ginelevicius, Ginekologe

Daugiau narių turinčių vardą Enrika

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Enrika Gineika" morzės abėcėle

·
E
N
·-·
R
··
I
-·-
K
·-
A
--·
G
··
I
N
·
E
··
I
-·-
K
·-
A
E
N
R
I
K
A
G
I
N
E
I
K
A
E
N
R
I
K
A
G
I
N
E
I
K
A

Visos paieškos