Vardas: Erastas

Informacija ruošiama...


Pavardė: Jurgelionis

Moteriška pavardės forma: Jurgelionienė (ištekėjusi) ir Jurgelionytė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Antanas Jurgelionis (1894–1976) – Lietuvos gydytojas, gerontologas, sporto medicinos ir gerontologijos pradininkas, tautinės kūno kultūros sistemos kūrėjas, medicinos mokslų kandidatas;
  • Julius Jurgelionis (g. 1937) – Lietuvos architektas;
  • Kleopas Jurgelionis (1886–1963) – Lietuvos rašytojas;
  • Kęstutis Jurgelionis (g. 1961) – Lietuvos ir Varėnos rajono politinis bei visuomenės veikėjas;

Panašios pavardės:
Jurgelionienė, Jurgelionytė, Jurgeliomyte

Daugiau narių turinčių vardą Erastas

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Erastas Jurgelionis" morzės abėcėle

·
E
·-·
R
·-
A
···
S
-
T
·-
A
···
S
·---
J
··-
U
·-·
R
--·
G
·
E
·-··
L
··
I
---
O
N
··
I
···
S
E
R
A
S
T
A
S
J
U
R
G
E
L
I
O
N
I
S
E
R
A
S
T
A
S
J
U
R
G
E
L
I
O
N
I
S

Visos paieškos