Vardas: Erika

Vardo reikšmė:

era „garbė“ + richi „galingas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.09

Papildoma informacija:

Erikos turi mistinių galių. Jos puikios žolininkės, labai religingos, energetiniai biolaukai tokie stiprūs, kad neretai pasirenka netradicinius būdus žmonėms padėti. Erikos – namisėdos. Daug laiko praleidžia su šeimos nariais, labai atsidavusios motinos. Erikoms būtina neriboti jų laisvės, kitaip jos gali užsidaryti ir visos jų teigiamos energijos neteks galios. Erikos, turėdamos nepriekaištingą intelektą, tiesiai į akis rėžia savo nuomonę. Tai daro labai kategoriškai, visiškai nesiklausydamos kitų patarimų. Potraukis – žavėtis savimi.

Panašūs vardai:
Erikas, Erik


Pavardė: Valantytė

Valantytė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Valantis.

Panašios pavardės:
Valantiejus, Valantinas, Valantiejienė, Valantinienė, Valantiejutė, Valantinaitė, Valantis, Valantinavičiūtė, Valantienė, Valantikonytė

Daugiau narių turinčių vardą Erika

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Erika Valantytė" morzės abėcėle

·
E
·-·
R
··
I
-·-
K
·-
A
···-
V
·-
A
·-··
L
·-
A
N
-
T
-·--
Y
-
T
·
E
E
R
I
K
A
V
A
L
A
N
T
Y
T
E
E
R
I
K
A
V
A
L
A
N
T
Y
T
E

Visos paieškos