Vardas: Ernestas

Vardo reikšmė:

ernust „rimtas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.12
11.07

Papildoma informacija:

Ernestai – tai labai spalvingos asmenybės, dviveidžiai. Vienu metu juos galima mylėti iki begalybės, kitą akimirką - nekęsti iki pajuodavimo. Jiems patinka iššūkiai, sunkumai jiems ne kliūtis. Siekiant karjeros linkę būti lyderiais, pasiekia puikių rezultatų. Ernestų pagrindinis bruožas – ištikimumas. Jie ištikimi ne tik savo antrosioms pusėms, bet ir darbui, šeimai ir tai puikiai sugeba suderinti. Ernestai gali būti mokslo žmonės, oratoriai, puikūs rašytojai. Tačiau Ernestai visgi tėra tiktai žmonės, todėl gresia pavojus, kad jie gali nukrypti į kraštutinumus ir, praradę bet kokį realybės jausmą, gali tapti nepavojingais keistuoliais, amžinais svajotojais.

Panašūs vardai:
Ernesta, Ernestina, Ernesat, Ernest, Ernesna


Pavardė: Ralickas

Ralickas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Ralickienė (ištekėjusi) ir Ralickaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Ralickienė

Daugiau narių turinčių vardą Ernestas

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Ernestas Ralickas" morzės abėcėle

·
E
·-·
R
N
·
E
···
S
-
T
·-
A
···
S
·-·
R
·-
A
·-··
L
··
I
-·-·
C
-·-
K
·-
A
···
S
E
R
N
E
S
T
A
S
R
A
L
I
C
K
A
S
E
R
N
E
S
T
A
S
R
A
L
I
C
K
A
S

Visos paieškos