Vardas: Ernestina

Vardo reikšmė:

ernust „rimtas“ + -in-

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.06

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkė yra labai draugiška, geranoriška ir rūpestinga. Galite lengviau sukaupti žinių apie gyvenimo paslaptis ir panaudoti praktikoje. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę.

Panašūs vardai:
Ernesta, Ernestas, Ernest


Pavardė: Viršulienė

Viršulienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Viršulis.

Daugiau narių turinčių vardą Ernestina

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Ernestina Viršulienė" morzės abėcėle

·
E
·-·
R
N
·
E
···
S
-
T
··
I
N
·-
A
···-
V
··
I
·-·
R
···
S
··-
U
·-··
L
··
I
·
E
N
·
E
E
R
N
E
S
T
I
N
A
V
I
R
S
U
L
I
E
N
E
E
R
N
E
S
T
I
N
A
V
I
R
S
U
L
I
E
N
E

Visos paieškos