Vardas: Estela

Vardo reikšmė:

iš lotynų: stella „žvaigždė“

Vardo kilmė:

ispanų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.09

Papildoma informacija:

Estelos – barakudos, turi išskirtinį grožį ir meilę pinigams. Materialinės vertybės joms labai aktualios. Estelų charakteris tvirtas, jos puikios patarėjos, greitai užsitarnauja kitų pasitikėjimą ir, manipuliuodamos kitais, su mielu noru stengiasi gauti kuo daugiau naudos sau. Šeimoje jos taip pat dominuoja, vyrui nelabai leidžia pasireikšti. Puikios meilužės. Estelas globoja Neptūno planeta, kuri joms suteikia mistinio žavesio ir analitinio mąstymo. Estelų sėkmei svarbu, kad materialiai jos būtų visiškai stabilios, tik taip jos gali save realizuoti. Reikėtų saugotis, kad materialinių vertybių nesumaišytų su dvasinėmis - tada Estelos pražūtų.

Panašūs vardai:
Estera, Estida, Estrėja, Estrela, Esterina, Ester, Esta


Pavardė: Čeblakova

Čeblakova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Čeblakovas.

Daugiau narių turinčių vardą Estela

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Estela Čeblakova" morzės abėcėle

·
E
···
S
-
T
·
E
·-··
L
·-
A
-·-·
C
·
E
-···
B
·-··
L
·-
A
-·-
K
---
O
···-
V
·-
A
E
S
T
E
L
A
C
E
B
L
A
K
O
V
A
E
S
T
E
L
A
C
E
B
L
A
K
O
V
A

Visos paieškos