Vardas: Eudora

Vardo reikšmė:

eu „gera“ + doron „dovana“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.26

Papildoma informacija:

Jūs sėkmingiausiai pritampate ir darbuojatės tose sferose, kur tenka daug bendrauti su žmonėmis, kas Jums puikiai sekasi, nes turite įgimtą teisingumo jausmą. Jei prieš akis regimas konkretus, apčiuopiamas tikslas, Jūs parodote nemenką darbštumą, nors iš esmės esate linkę kūnu ir siela atsiduoti gyvenimo džiaugsmams.

Panašūs vardai:
Eudemija, Eudemijus, Eudokija, Eudokijus, Eudronija


Pavardė: Butenko

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Buterlevičius, Buterlevičienė, Buterlevičiūtė, Buteikiene, Buteikienė, Butenaite, Buteikytė, Butegianienė, Buteika, Buteikis

Daugiau narių turinčių vardą Eudora

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Eudora Butenko" morzės abėcėle

·
E
··-
U
-··
D
---
O
·-·
R
·-
A
-···
B
··-
U
-
T
·
E
N
-·-
K
---
O
E
U
D
O
R
A
B
U
T
E
N
K
O
E
U
D
O
R
A
B
U
T
E
N
K
O

Visos paieškos