Vardas: Eufrozina

Vardo reikšmė:

„džiaugsmas, linksmumas“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.01

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės labai aktyvios sekse, nereikalinga partnerių iniciatyva. Kaip ir kitur, jos veržlios ir drąsios. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs – grobuonys, turite labai gerai išlavėjusią uoslę. Jeigu kokiu nors žmogumi susidomite, tai šiam nebedaug lieka šansų nuo Jūsų pasislėpti, kadangi Jums labai sunku nepaklusti. Niekas ir niekada neturi kėsintis į Jūsų laisvę ar kaip kitaip Jus varžyti.

Panašūs vardai:
Eufrozija, Eufrozinija


Pavardė: Oželytė

Oželytė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Oželis.

Panašios pavardės:
Oželis, Oželienė, Oželas, Oželskienė

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Eufrozina Oželytė" morzės abėcėle

·
E
··-
U
··-·
F
·-·
R
---
O
--··
Z
··
I
N
·-
A
---
O
--··
Z
·
E
·-··
L
-·--
Y
-
T
·
E
E
U
F
R
O
Z
I
N
A
O
Z
E
L
Y
T
E
E
U
F
R
O
Z
I
N
A
O
Z
E
L
Y
T
E

Visos paieškos