Vardas: Eugenas

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Eugenija, Eugenijus: „gerai gimęs, klimingas“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.12

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai yra ryžtingi, ambicingi ir valdingi žmonės. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jie linkę eiti link valdžios ir niekada nenori būti nuošalyje. Jeigu jiems nepasiseka atsidurti valdžioje ir turėti bent keletą pavaldinių, jaučiasi nepasiekę tikslo. Tie žmonės paklūsta griežtai disciplinai ir to paties reikalauja iš kitų.

Panašūs vardai:
Eugenė, Eugenija, Eugenijus, Eugebnijus, Eugenius, Eugenia, Eugenjja, Eugelzbertas


Pavardė: Ildiukov

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Eugenas

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Eugenas Ildiukov" morzės abėcėle

·
E
··-
U
--·
G
·
E
N
·-
A
···
S
··
I
·-··
L
-··
D
··
I
··-
U
-·-
K
---
O
···-
V
E
U
G
E
N
A
S
I
L
D
I
U
K
O
V
E
U
G
E
N
A
S
I
L
D
I
U
K
O
V

Visos paieškos