Vardas: Eugenija

Vardo reikšmė:

„gerai gimęs, kilmingas“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.15
12.25

Papildoma informacija:

Eugenijos pasižymi geraširdiškumu, mėgsta klaisikinę muziką (ramią), dainavimą, deklamavimą, keliones, neretai leidžiasi į avantiūras. Eugenijos labai laimingos. Jos myli ir puikiai išauklėja savo vaikus. Energingai atlieka praktinius darbus. Dažniausiai iškyla visuomenėje, įgyja didelį turtą ir garbę. Eugenijų gyvenimas yra ramus, vienodas ir normalus. Atliekamą laiką skiria menui, literatūrai. Linkusios greitai peršalti, todėl turi vengti šaltų bei drėgnų vietų. Dėl nuolatinės įtampos kartais suserga širdies ligomis. Eugenijos gyvenime dažnai susižavi ir greitai nusivilia, yra jausmingos, geidulingos ir nepastovios. Gyvena neramiai, kartais nedorai, vaikosi įvairių pasismaginimų. Linkusios į azartinius žaidimus, todėl iššvaisto savo gabumus ir energiją, nukrypdamos į menkaverčius malonumus.

Panašūs vardai:
Eugenas, Eugenė, Eugenijus, Eugenius, Eugenia, Eugenija


Pavardė: Jaremkevič

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Eugenija

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Eugenija Jaremkevič" morzės abėcėle

·
E
··-
U
--·
G
·
E
N
··
I
·---
J
·-
A
·---
J
·-
A
·-·
R
·
E
--
M
-·-
K
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
E
U
G
E
N
I
J
A
J
A
R
E
M
K
E
V
I
C
E
U
G
E
N
I
J
A
J
A
R
E
M
K
E
V
I
C

Visos paieškos