Vardas: Eugenija

Vardo reikšmė:

„gerai gimęs, kilmingas“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.15
12.25

Papildoma informacija:

Eugenijos pasižymi geraširdiškumu, mėgsta klaisikinę muziką (ramią), dainavimą, deklamavimą, keliones, neretai leidžiasi į avantiūras. Eugenijos labai laimingos. Jos myli ir puikiai išauklėja savo vaikus. Energingai atlieka praktinius darbus. Dažniausiai iškyla visuomenėje, įgyja didelį turtą ir garbę. Eugenijų gyvenimas yra ramus, vienodas ir normalus. Atliekamą laiką skiria menui, literatūrai. Linkusios greitai peršalti, todėl turi vengti šaltų bei drėgnų vietų. Dėl nuolatinės įtampos kartais suserga širdies ligomis. Eugenijos gyvenime dažnai susižavi ir greitai nusivilia, yra jausmingos, geidulingos ir nepastovios. Gyvena neramiai, kartais nedorai, vaikosi įvairių pasismaginimų. Linkusios į azartinius žaidimus, todėl iššvaisto savo gabumus ir energiją, nukrypdamos į menkaverčius malonumus.

Panašūs vardai:
Eugenas, Eugenė, Eugenijus, Eugenius, Eugenia, Eugenija


Pavardė: Juodaitienė

Juodaitienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Juodaitis.

Panašios pavardės:
Juodaitis

Daugiau narių turinčių vardą Eugenija

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Eugenija Juodaitienė" morzės abėcėle

·
E
··-
U
--·
G
·
E
N
··
I
·---
J
·-
A
·---
J
··-
U
---
O
-··
D
·-
A
··
I
-
T
··
I
·
E
N
·
E
E
U
G
E
N
I
J
A
J
U
O
D
A
I
T
I
E
N
E
E
U
G
E
N
I
J
A
J
U
O
D
A
I
T
I
E
N
E

Visos paieškos