Vardas: Eugenija

Vardo reikšmė:

„gerai gimęs, kilmingas“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.15
12.25

Papildoma informacija:

Eugenijos pasižymi geraširdiškumu, mėgsta klaisikinę muziką (ramią), dainavimą, deklamavimą, keliones, neretai leidžiasi į avantiūras. Eugenijos labai laimingos. Jos myli ir puikiai išauklėja savo vaikus. Energingai atlieka praktinius darbus. Dažniausiai iškyla visuomenėje, įgyja didelį turtą ir garbę. Eugenijų gyvenimas yra ramus, vienodas ir normalus. Atliekamą laiką skiria menui, literatūrai. Linkusios greitai peršalti, todėl turi vengti šaltų bei drėgnų vietų. Dėl nuolatinės įtampos kartais suserga širdies ligomis. Eugenijos gyvenime dažnai susižavi ir greitai nusivilia, yra jausmingos, geidulingos ir nepastovios. Gyvena neramiai, kartais nedorai, vaikosi įvairių pasismaginimų. Linkusios į azartinius žaidimus, todėl iššvaisto savo gabumus ir energiją, nukrypdamos į menkaverčius malonumus.

Panašūs vardai:
Eugenas, Eugenė, Eugenijus, Eugenius, Eugenia, Eugenija


Pavardė: Katiliuvienė

Katiliuvienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Katiliuvas.

Daugiau narių turinčių vardą Eugenija

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Eugenija Katiliuvienė" morzės abėcėle

·
E
··-
U
--·
G
·
E
N
··
I
·---
J
·-
A
-·-
K
·-
A
-
T
··
I
·-··
L
··
I
··-
U
···-
V
··
I
·
E
N
·
E
E
U
G
E
N
I
J
A
K
A
T
I
L
I
U
V
I
E
N
E
E
U
G
E
N
I
J
A
K
A
T
I
L
I
U
V
I
E
N
E

Visos paieškos