Vardas: Eugenija

Vardo reikšmė:

„gerai gimęs, kilmingas“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.15
12.25

Papildoma informacija:

Eugenijos pasižymi geraširdiškumu, mėgsta klaisikinę muziką (ramią), dainavimą, deklamavimą, keliones, neretai leidžiasi į avantiūras. Eugenijos labai laimingos. Jos myli ir puikiai išauklėja savo vaikus. Energingai atlieka praktinius darbus. Dažniausiai iškyla visuomenėje, įgyja didelį turtą ir garbę. Eugenijų gyvenimas yra ramus, vienodas ir normalus. Atliekamą laiką skiria menui, literatūrai. Linkusios greitai peršalti, todėl turi vengti šaltų bei drėgnų vietų. Dėl nuolatinės įtampos kartais suserga širdies ligomis. Eugenijos gyvenime dažnai susižavi ir greitai nusivilia, yra jausmingos, geidulingos ir nepastovios. Gyvena neramiai, kartais nedorai, vaikosi įvairių pasismaginimų. Linkusios į azartinius žaidimus, todėl iššvaisto savo gabumus ir energiją, nukrypdamos į menkaverčius malonumus.

Panašūs vardai:
Eugenas, Eugenė, Eugenijus, Eugenius, Eugenia, Eugenija


Pavardė: Katolikova

Katolikova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Katolikovas.

Panašios pavardės:
Katolikas

Daugiau narių turinčių vardą Eugenija

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Eugenija Katolikova" morzės abėcėle

·
E
··-
U
--·
G
·
E
N
··
I
·---
J
·-
A
-·-
K
·-
A
-
T
---
O
·-··
L
··
I
-·-
K
---
O
···-
V
·-
A
E
U
G
E
N
I
J
A
K
A
T
O
L
I
K
O
V
A
E
U
G
E
N
I
J
A
K
A
T
O
L
I
K
O
V
A

Visos paieškos