Vardas: Eugenija

Vardo reikšmė:

„gerai gimęs, kilmingas“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.15
12.25

Papildoma informacija:

Eugenijos pasižymi geraširdiškumu, mėgsta klaisikinę muziką (ramią), dainavimą, deklamavimą, keliones, neretai leidžiasi į avantiūras. Eugenijos labai laimingos. Jos myli ir puikiai išauklėja savo vaikus. Energingai atlieka praktinius darbus. Dažniausiai iškyla visuomenėje, įgyja didelį turtą ir garbę. Eugenijų gyvenimas yra ramus, vienodas ir normalus. Atliekamą laiką skiria menui, literatūrai. Linkusios greitai peršalti, todėl turi vengti šaltų bei drėgnų vietų. Dėl nuolatinės įtampos kartais suserga širdies ligomis. Eugenijos gyvenime dažnai susižavi ir greitai nusivilia, yra jausmingos, geidulingos ir nepastovios. Gyvena neramiai, kartais nedorai, vaikosi įvairių pasismaginimų. Linkusios į azartinius žaidimus, todėl iššvaisto savo gabumus ir energiją, nukrypdamos į menkaverčius malonumus.

Panašūs vardai:
Eugenas, Eugenė, Eugenijus, Eugenius, Eugenia, Eugenija


Pavardė: Kaučikienė

Kaučikienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Kaučikas.

Daugiau narių turinčių vardą Eugenija

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Eugenija Kaučikienė" morzės abėcėle

·
E
··-
U
--·
G
·
E
N
··
I
·---
J
·-
A
-·-
K
·-
A
··-
U
-·-·
C
··
I
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
E
U
G
E
N
I
J
A
K
A
U
C
I
K
I
E
N
E
E
U
G
E
N
I
J
A
K
A
U
C
I
K
I
E
N
E

Visos paieškos