Vardas: Eutalija

Vardo reikšmė:

„žydinti“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.12

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkė pasižymi didele drąsa, minčių aiškumu, įsitikinimų tvirtumu. Jūs jaučiatės principingesnė, doresnė ir ryžtingesnė. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas.

Panašūs vardai:
Eutalė


Pavardė: Dailidėnaitė

Dailidėnaitė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Dailidėnas.

Panašios pavardės:
Dailidėnas

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Eutalija Dailidėnaitė" morzės abėcėle

·
E
··-
U
-
T
·-
A
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
-··
D
·-
A
··
I
·-··
L
··
I
-··
D
·
E
N
·-
A
··
I
-
T
·
E
E
U
T
A
L
I
J
A
D
A
I
L
I
D
E
N
A
I
T
E
E
U
T
A
L
I
J
A
D
A
I
L
I
D
E
N
A
I
T
E

Visos paieškos