Vardas: Evalda

Vardo reikšmė:

ewa „teisė, įstatymas“ + waldan „valdyti“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.10

Papildoma informacija:

Evaldos labai prisirišusios prie savo tėvų, brolių, seserų - joms tai šeima. Tačiau net sukūrusios savo šeimą, artimieji dažnai būna pirmoje vietoje. Evaldos su tikrais draugais draugauja, rūpinasi, bet jų turi mažai; kažkodėl turi tokius įsitikinimus, kad tikri draugai - tai tie, su kuriais susipažino iki aukštosios mokyklos. Evaldų pasirinktas kelias daugiausia būna susijęs su informatika ir žiniasklaida, mokslo duomenų apdorojimu arba kelionėmis. Gana dažnai tokie žmonės tampa sportininkais.

Panašūs vardai:
Eva, Evaldas, Evangelina, Evaristas, Evaristė, Evaldasa, Evald, Evantas, Evaldis, Evalina


Pavardė: Tichonovič

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Tichonovas, Tichonova, Tichonov, Tichonovienė, Tichonovskaja

Daugiau narių turinčių vardą Evalda

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Evalda Tichonovič" morzės abėcėle

·
E
···-
V
·-
A
·-··
L
-··
D
·-
A
-
T
··
I
-·-·
C
····
H
---
O
N
---
O
···-
V
··
I
-·-·
C
E
V
A
L
D
A
T
I
C
H
O
N
O
V
I
C
E
V
A
L
D
A
T
I
C
H
O
N
O
V
I
C

Visos paieškos