Vardas: Evelina

Vardo reikšmė:

„riešutas“

Vardo kilmė:

keltų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.11
05.25
11.10

Papildoma informacija:

Dažnai pasitaiko, kad nuo Evelinos sklinda itin aktyvi ir gera žadanti aura, todėl retas jos aplinkos žmogus sugeba atsispirti kerams ir lieka betarpiškai apžavėtas. Teigiama, kad didžioji dalis merginų, turinčių Evelinos vardą, mėgsta daug kalbėti ir girtis – gali ištisas valandas pasakoti savo gyvenimiškus potyrius bei pačius keisčiausius nuotykius. Beveik visos Evelinos nuo gimimo nenuspėjamos. Tačiau jos į kitų žmonių poelgius ir įvairius įvykius reaguoja labai asmeniškai – tik širdimi, o ne protu. Evelinų jausmai labai ryškūs  –  džiaugsmas ir liūdesys labai lengvai sukelia ašaras, o nuotaikų svyravimas neįtikėtinas – greitai pereina iš euforijos į nusivylimą, kartais tiesiog dėl menkniekių. O abstrakcijos – muzikos garsai arba lyriškas, poetinis žodis – gali jas sužadinti iki galutinės ekstazės. Evelinos išsirenka patrauklius ir pažinimą skatinančius užsiėmimus. Šio vardo savininkės savo gyvenimą dažniausiai pašvenčia visuomeninėms organizacijoms. Evelinos gali būti geros techninių ir socialinių sričių specialistės, o taip pat puikios menininkės: nuostabios aktorės, talentingos dailininkės, populiarios dainininkės, įžymios filosofės, respektabilios kultūros darbuotojos, skaitytojų mėgiamos rašytojos bei politiškai stiprios valstybės veikėjos. Evelinos nemėgsta pagalbos iš šalies, joms patinka viską daryti pačioms. Šio vardo savininkės yra labai užsispyrusios. Valios jėga ir rimtas charakteris leidžia susidoroti su bet kokiais projektais, todėl gyvenime lieka gilus pėdsakas nuveiktų darbų. Dėl šio asmenybės bruožo - visų darbų darymo savomis rankomis - jos užsitarnauja kitų pagarbą ir populiarumą.

Panašūs vardai:
Evelinas


Pavardė: Garalytė

Garalytė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Garalis.

Panašios pavardės:
Garalienė, Garalevičienė, Garaleviciene, Garalevičius, Garalis

Daugiau narių turinčių vardą Evelina

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Evelina Garalytė" morzės abėcėle

·
E
···-
V
·
E
·-··
L
··
I
N
·-
A
--·
G
·-
A
·-·
R
·-
A
·-··
L
-·--
Y
-
T
·
E
E
V
E
L
I
N
A
G
A
R
A
L
Y
T
E
E
V
E
L
I
N
A
G
A
R
A
L
Y
T
E

Visos paieškos