Vardas: Fabija

Vardo reikšmė:

„auginantis pupas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.14

Papildoma informacija:

Fabijos - impulsyvūs, ryžtingi, nepriklausomybę mėgstantys žmonės. Jos nuolat trokšta nuotykių, lengvai prisitaiko prie įvairių aplinkybių, labai smalsios. Jų neigiamos savybės: per didelis sentimentalumas, nenuoseklumas, nekultūringumas. Kai kurios Fabijos gali būti nedorovingos, iškrypėlės, su padidintu potraukiu alkoholiui bei narkotikams. Jos labai geros visokių reikalų vykdytojos bei organizatorės, mokančios viską kontroliuoti. Jos pasikliauja tik savimi ir todėl gerbiamios aplinkinių. Fabijos kartais panašios į svarstykles: jeigu geri darbai nusveria, tai joms sėkmė garantuota, tačiau jeigu tik gyvenimo tikslas tampa pinigų kaupimas, viskas griūva. Ir tos lavinos seka viena paskui kitą. Fabijos labai mėgsta naminius gyvulius, ypač kates. Galbūt iš jų gyvenimo pasisemia tam tikros mistikos, nes jos labai pastabios. Kartais okultizmas jas užvaldo visiškai ir jos gali tapti geromis magėmis, žiniuonėmis. Fabijoms rekomenduotina kaip amuletą nešioti mėlyną safyrą ant nuogo kūno, pakeičiant jį juodu perlu.

Panašūs vardai:
Fabijolė, Fabijonas, Fabijus, Fabio, Fabian, Fabijan, Fabijana


Pavardė: Golubov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Golubavicius, Golubovienė, Golubovas, Golubovskaja, Golubova, Golumbauskaitė, Golubovski, Golubev, Goluško, Golubovskis

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Fabija Golubov" morzės abėcėle

··-·
F
·-
A
-···
B
··
I
·---
J
·-
A
--·
G
---
O
·-··
L
··-
U
-···
B
---
O
···-
V
F
A
B
I
J
A
G
O
L
U
B
O
V
F
A
B
I
J
A
G
O
L
U
B
O
V

Visos paieškos