Vardas: Faustas

Vardo reikšmė:

faustus „laimingas, palaimingas“; „teikiantis palaimą“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.16
09.06

Papildoma informacija:

Faustai retai kuo išsiskiria iš kompanijos, dažniausiai linkę patylėti, savo nuomonę retai kada reiškia garsiai ir visiems. Geiduliai dažnai nugali protą ir įstumia į ištvirkavimo kelią. Faustus myli moterys. Jie prasti vyrai, kadangi linkę įsivelti į įvairiausias avantiūras, nuotykiai jiems ne naujiena. Faustai sunkiai susikaupia, yra išsiblaškę - imasi kelių darbų ir retai kada visus padaro taip, kaip reikia. Darbovietėje, kaip ir kompanijose, savo mintis pasilaiko sau, todėl retai kada tampa gerais vadovais ar organizatoriais. Jiems labiau tiktų būti rašytojais, dailininkais. Faustai taupūs, bet jiems pinigai nėra taip aktualu kaip dvasiniai turtai. Faustai labai religingi, tikintys karma.

Panašūs vardai:
Fausta, Faustė, Faustina, Faustinas, Fausras


Pavardė: Balen

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Baleišis, Balevičienė, Balevičius, Balevičiūtė, Baleišienė, Baleišytė, Baležentienė, Baležantienė, Balenko, Baležentis

Daugiau narių turinčių vardą Faustas

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Faustas Balen" morzės abėcėle

··-·
F
·-
A
··-
U
···
S
-
T
·-
A
···
S
-···
B
·-
A
·-··
L
·
E
N
F
A
U
S
T
A
S
B
A
L
E
N
F
A
U
S
T
A
S
B
A
L
E
N

Visos paieškos