Vardas: Faustina

Vardo reikšmė:

faustus „laimingas“ + -in-

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.17

Papildoma informacija:

Jos sėkmingiausiai pritampa ir darbuojasi tose sferose, kur tenka daug bendrauti su žmonėmis, kas joms puikiai sekasi, nes turi įgimtą teisingumo jausmą. Jei prieš akis regimas konkretus, apčiuopiamas tikslas, Faustinos parodo nemenką darbštumą, nors iš esmės linkusios kūnu ir siela atsiduoti gyvenimo džiaugsmams.

Panašūs vardai:
Fausta, Faustas, Faustė, Faustinas


Pavardė: Kšenavičienė

Kšenavičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Kšenavičius.

Panašios pavardės:
Kšenavičiūtė, Kšenavičius

Daugiau narių turinčių vardą Faustina

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Faustina Kšenavičienė" morzės abėcėle

··-·
F
·-
A
··-
U
···
S
-
T
··
I
N
·-
A
-·-
K
···
S
·
E
N
·-
A
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
F
A
U
S
T
I
N
A
K
S
E
N
A
V
I
C
I
E
N
E
F
A
U
S
T
I
N
A
K
S
E
N
A
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos