Vardas: Felicija

Vardo reikšmė:

variantas iš Feliksas: felix „laimingas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.24

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės savo gyvenimą dažniausiai pašvenčia visuomeninėms organizacijoms. Nemėgsta pagalbos iš šalies, joms patinka viską daryti pačioms. Esate užsispyrusios darbuotojos, lengvai apsikraunančios įvairiausiais darbais; Jūsų rankose negalimas tampa galimu.

Panašūs vardai:
Felicijonas, Felicijus, Felicisimas, Felicita, Felicada, Felicijana, Felicijantas, Felicijona, Felicata, Felicja


Pavardė: Alechina

Alechina – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Alechinas.

Panašios pavardės:
Alechnavičienė, Alechnavičius, Alechnavičiūtė, Alechnovič, Alechnovičius

Daugiau narių turinčių vardą Felicija

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Felicija Alechina" morzės abėcėle

··-·
F
·
E
·-··
L
··
I
-·-·
C
··
I
·---
J
·-
A
·-
A
·-··
L
·
E
-·-·
C
····
H
··
I
N
·-
A
F
E
L
I
C
I
J
A
A
L
E
C
H
I
N
A
F
E
L
I
C
I
J
A
A
L
E
C
H
I
N
A

Visos paieškos