Vardas: Felicijonas

Vardo reikšmė:

priesagos -anus vedinys iš Felix; felix „laimingas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.09

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai labai aktyvūs sekse, nereikalinga partnerių iniciatyva. Kaip ir kitur, jie veržlūs ir drąsūs. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jie – grobuonys , turintys labai gerai išlavėjusią uoslę. Jeigu kokiu nors žmogumi susidomi, tai šiam nebedaug lieka šansų nuo jo pasislėpti, kadangi Jums labai sunku nepaklusti. Niekas ir niekada neturi kėsintis į Jūsų laisvę ar kaip kitaip Jus varžyti.

Panašūs vardai:
Felicijona


Pavardė: Fitingov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Fitingovas

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Felicijonas Fitingov" morzės abėcėle

··-·
F
·
E
·-··
L
··
I
-·-·
C
··
I
·---
J
---
O
N
·-
A
···
S
··-·
F
··
I
-
T
··
I
N
--·
G
---
O
···-
V
F
E
L
I
C
I
J
O
N
A
S
F
I
T
I
N
G
O
V
F
E
L
I
C
I
J
O
N
A
S
F
I
T
I
N
G
O
V

Visos paieškos