Vardas: Felicijonas

Vardo reikšmė:

priesagos -anus vedinys iš Felix; felix „laimingas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.09

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai labai aktyvūs sekse, nereikalinga partnerių iniciatyva. Kaip ir kitur, jie veržlūs ir drąsūs. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jie – grobuonys , turintys labai gerai išlavėjusią uoslę. Jeigu kokiu nors žmogumi susidomi, tai šiam nebedaug lieka šansų nuo jo pasislėpti, kadangi Jums labai sunku nepaklusti. Niekas ir niekada neturi kėsintis į Jūsų laisvę ar kaip kitaip Jus varžyti.

Panašūs vardai:
Felicijona


Pavardė: Molodcov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Molodeikina, Molodeckij, Molodkina, Molodov, Molodova, MolodožiaN

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Felicijonas Molodcov" morzės abėcėle

··-·
F
·
E
·-··
L
··
I
-·-·
C
··
I
·---
J
---
O
N
·-
A
···
S
--
M
---
O
·-··
L
---
O
-··
D
-·-·
C
---
O
···-
V
F
E
L
I
C
I
J
O
N
A
S
M
O
L
O
D
C
O
V
F
E
L
I
C
I
J
O
N
A
S
M
O
L
O
D
C
O
V

Visos paieškos