Vardas: Felicijonas

Vardo reikšmė:

priesagos -anus vedinys iš Felix; felix „laimingas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.09

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai labai aktyvūs sekse, nereikalinga partnerių iniciatyva. Kaip ir kitur, jie veržlūs ir drąsūs. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jie – grobuonys , turintys labai gerai išlavėjusią uoslę. Jeigu kokiu nors žmogumi susidomi, tai šiam nebedaug lieka šansų nuo jo pasislėpti, kadangi Jums labai sunku nepaklusti. Niekas ir niekada neturi kėsintis į Jūsų laisvę ar kaip kitaip Jus varžyti.

Panašūs vardai:
Felicijona


Pavardė: Pilionis

Pilionis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Pilionienė (ištekėjusi) ir Pilionaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Pilionyte, Pilionienė

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Felicijonas Pilionis" morzės abėcėle

··-·
F
·
E
·-··
L
··
I
-·-·
C
··
I
·---
J
---
O
N
·-
A
···
S
·--·
P
··
I
·-··
L
··
I
---
O
N
··
I
···
S
F
E
L
I
C
I
J
O
N
A
S
P
I
L
I
O
N
I
S
F
E
L
I
C
I
J
O
N
A
S
P
I
L
I
O
N
I
S

Visos paieškos