Vardas: Felicijonas

Vardo reikšmė:

priesagos -anus vedinys iš Felix; felix „laimingas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.09

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai labai aktyvūs sekse, nereikalinga partnerių iniciatyva. Kaip ir kitur, jie veržlūs ir drąsūs. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jie – grobuonys , turintys labai gerai išlavėjusią uoslę. Jeigu kokiu nors žmogumi susidomi, tai šiam nebedaug lieka šansų nuo jo pasislėpti, kadangi Jums labai sunku nepaklusti. Niekas ir niekada neturi kėsintis į Jūsų laisvę ar kaip kitaip Jus varžyti.

Panašūs vardai:
Felicijona


Pavardė: Samuilevičius

Samuilevičius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Samuilevičienė (ištekėjusi) ir Samuilevičaitė (netekėjusi arba mergautinė).

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Felicijonas Samuilevičius" morzės abėcėle

··-·
F
·
E
·-··
L
··
I
-·-·
C
··
I
·---
J
---
O
N
·-
A
···
S
···
S
·-
A
--
M
··-
U
··
I
·-··
L
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
F
E
L
I
C
I
J
O
N
A
S
S
A
M
U
I
L
E
V
I
C
I
U
S
F
E
L
I
C
I
J
O
N
A
S
S
A
M
U
I
L
E
V
I
C
I
U
S

Visos paieškos