Vardas: Feliksas

Vardo reikšmė:

felix „laimingas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.14
02.21
03.26
07.27
08.30
11.20

Papildoma informacija:

Feliksai atsidavę mokslams - tai jų arkliukas. Jie puikiai geba pritaikyti išmoktas žinias praktikoje ir tuo tą pačią akimirką išsiskiria iš minios. Feliksai visada stengiasi kalbėti tiesiai, be jokių užuolankų. Jie žino kuo pagrįsti savo nuomonę, žodžius. Dažnai jie tampa chemikais, astronomais, kadangi jiems patinka domėtis tuo, kuo kiti domisi mažiau. Feliksams patinka avantiūros. Jie vieną dieną gali būti viename pasaulio krašte, o kitą – kitame.

Panašūs vardai:
Feliks, Feliksina, Feliksa


Pavardė: Borys

Borys – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Borienė (ištekėjusi) ir Boraitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Borysaite, Borysaitė, Borysevičius, Borysova

Daugiau narių turinčių vardą Feliksas

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Feliksas Borys" morzės abėcėle

··-·
F
·
E
·-··
L
··
I
-·-
K
···
S
·-
A
···
S
-···
B
---
O
·-·
R
-·--
Y
···
S
F
E
L
I
K
S
A
S
B
O
R
Y
S
F
E
L
I
K
S
A
S
B
O
R
Y
S

Visos paieškos