Vardas: Ferdinandas

Vardo reikšmė:

fridu „taika“ + nand „drąsa, drąsus“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.30
05.30

Papildoma informacija:

Ferdinandai - žvitraus proto žmonės, sugebantys greitai įsisavinti bet kokią informaciją ir tikslingai panaudoti praktikoje. Silpnoji vieta ta, kad niekada jiems nėra gana, visada nori turėti ir žinoti kuo daugiau, užtat yra nenustygstantys vienoje vietoje. Ferdinandai - tai asmenybės, kurios išsiskiria iš kitų savo sugebėjimais siekti maksimumo. Jie įsigyja priešų dėl savo nuolatinio verkšlenimo, kad galėjo padaryti geriau, kai ir taip viską atlieka idealiai. Jiems patiems reikia susivokti, kad labiausiai kenkia nuolatinis jų nepasitenkinimas tuo, ką jie daro. Todėl būtina įveikti polinkį į pesimizmą, nepasitikėjimą savimi, išmokti matyti šviesesnes gyvenimo spalvas. Ferdinandai – filosofai. Gali valandų valandas mąstyti, ką padaryti dar geriau, ir gilintis, kodėl kiti daro ne taip, kaip jie.


Pavardė: Krasickas

Krasickas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Krasickienė (ištekėjusi) ir Krasickaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Krasickaitė, Krasickienė

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Ferdinandas Krasickas" morzės abėcėle

··-·
F
·
E
·-·
R
-··
D
··
I
N
·-
A
N
-··
D
·-
A
···
S
-·-
K
·-·
R
·-
A
···
S
··
I
-·-·
C
-·-
K
·-
A
···
S
F
E
R
D
I
N
A
N
D
A
S
K
R
A
S
I
C
K
A
S
F
E
R
D
I
N
A
N
D
A
S
K
R
A
S
I
C
K
A
S

Visos paieškos