Vardas: Fernanda

Vardo reikšmė:

iš vyriško vardo Fernandas, o šis - iš Ferdinandas: fridu „taika“ + nand „drąsa, drąsus“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.30

Papildoma informacija:

Jums reikėtų išmokti atleisti, vengti kvailų poelgių ir įpročių, tokių, kaip persivalgymo, įsitraukimo į girtuoklystę ar palaidą gyvenimą. Nors šios savybės rodo silpną valią, bet Jūs esate nuoširdi, nemeluojate ir iš gyvenimo norite pasiimti viską, kas geriausia. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Fernandas, Fernandes


Pavardė: Kuricyn

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kurielaitienė, Kurilionok, Kurienė, Kurilčik, Kurila, Kurilo, Kuriačaja, Kuriačiaja, Kuriačkovskaja, Kuriankova

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Fernanda Kuricyn" morzės abėcėle

··-·
F
·
E
·-·
R
N
·-
A
N
-··
D
·-
A
-·-
K
··-
U
·-·
R
··
I
-·-·
C
-·--
Y
N
F
E
R
N
A
N
D
A
K
U
R
I
C
Y
N
F
E
R
N
A
N
D
A
K
U
R
I
C
Y
N

Visos paieškos