Vardas: Fidelis

Vardo reikšmė:

fidelis „ištikimas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.24

Papildoma informacija:

Fideliams galima pavydėti gyvenimiškos energijos, užsispyrimo ir drąsos, kurie pasireiškia aktyviame ir kūrybiniame jų gyvenime. Atrodo, kad jų energijos šaltinis neišsenkantis. Fideliai visą laiką ieško gyvenime, kaip gauti sau naudos ir visiškai nevengia netgi rizikingų avantiūrų. Jiems būdingas novatoriškumas, kuris pasireiškia visuose jų darbuose. Viskas, kas nauja, juos traukia kaip magnetas ir tai, matyt, stimuliuoja jų energiją. Fideliai turi aštrų humoro jausmą. Jie visada pašiepia nevykėlius ir pabrėžia savo reikšmingumą. Mėgsta sportuoti. Juos traukia tenisas, o esant blogam orui su malonumu žaidžia šachmatais. Fideliai labai seksualūs. Bet koks jų prieraišumas netvirtas, išorinis – iš esmės jie visada jaučiasi vieniši, seksualiai nepasitenkinę, alkani. Sekse nepripažįsta jokių apribojimų. Fideliai mėgsta labai įvairų ir nuolat besikeičiantį darbą. Kadangi mėgsta keliauti, tai gali būti kelionių agentūrų vadovais, kurjeriais, detektyvais. Traukia ir menai. Gali būti įvairių draugijų mecenatai. Jiems tinka ir politiko gyvenimas.

Panašūs vardai:
Fidelija, Fidentas


Pavardė: Brasas

Brasas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Brasienė (ištekėjusi) ir Brasaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Bradauskas, Bradūnas, Brakas, Brazaitis, Brazauskas, Brazauskienė, Brazdžius, Bražėnas, Bražinskas, Brazis

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Fidelis Brasas" morzės abėcėle

··-·
F
··
I
-··
D
·
E
·-··
L
··
I
···
S
-···
B
·-·
R
·-
A
···
S
·-
A
···
S
F
I
D
E
L
I
S
B
R
A
S
A
S
F
I
D
E
L
I
S
B
R
A
S
A
S

Visos paieškos