Vardas: Fidentas

Vardo reikšmė:

fidens „ištikimas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.10

Papildoma informacija:

Tai šaunus vardas - Jums patinka viskas, kas puiku, ir Jūs nestokojate linksmo būdo. Neretai ir patys išoriškai itin patrauklūs, seksualūs, retkarčiais ir išdidūs, itin daug dėmesio skiriate savo išvaizdai, jos priežiūrai. Jūs pritariate laikmečiui, madoms, esate veiklūs, stengiatės atsiskleisti menui. Sėkmingiausiai pritampate tose sferose, kur tenka daug bendrauti su žmonėmis, kas Jums puikiai sekasi, nes turite įgimtą teisingumo jausmą. Jei prieš akis regimas konkretus, apčiuopiamas tikslas, Jūs parodote nemenką darbštumą, nors iš esmės esate linkę kūnu ir siela atsiduoti gyvenimo džiaugsmams, malonumams.


Pavardė: Zaicovas

Zaicovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Zaicovienė (ištekėjusi) ir Zaicovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Fidentas Zaicovas" morzės abėcėle

··-·
F
··
I
-··
D
·
E
N
-
T
·-
A
···
S
--··
Z
·-
A
··
I
-·-·
C
---
O
···-
V
·-
A
···
S
F
I
D
E
N
T
A
S
Z
A
I
C
O
V
A
S
F
I
D
E
N
T
A
S
Z
A
I
C
O
V
A
S

Visos paieškos