Vardas: Filomenas

Vardo reikšmė:

„mylimas, -a“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.20

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai savo gyvenimą dažniausiai pašvenčia visuomeninėms organizacijoms. Nemėgsta pagalbos iš šalies, jiems patinka viską daryti patiems. Esate labai užsispyrę. Valios jėga ir rimtas charakteris leidžia susidoroti su bet kokiais projektais, todėl gyvenime palieka gilų pėdsaką. Labai mylite gyvenimą ir paprastai save aukojate kitų labui.

Panašūs vardai:
Filomela, Filomena


Pavardė: Beganskas

Beganskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Beganskienė (ištekėjusi) ir Beganskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Beganskaite, Beganskienė, Beganskij, Beganskaja

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Filomenas Beganskas" morzės abėcėle

··-·
F
··
I
·-··
L
---
O
--
M
·
E
N
·-
A
···
S
-···
B
·
E
--·
G
·-
A
N
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
F
I
L
O
M
E
N
A
S
B
E
G
A
N
S
K
A
S
F
I
L
O
M
E
N
A
S
B
E
G
A
N
S
K
A
S

Visos paieškos