Vardas: Filomenas

Vardo reikšmė:

„mylimas, -a“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.20

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai savo gyvenimą dažniausiai pašvenčia visuomeninėms organizacijoms. Nemėgsta pagalbos iš šalies, jiems patinka viską daryti patiems. Esate labai užsispyrę. Valios jėga ir rimtas charakteris leidžia susidoroti su bet kokiais projektais, todėl gyvenime palieka gilų pėdsaką. Labai mylite gyvenimą ir paprastai save aukojate kitų labui.

Panašūs vardai:
Filomela, Filomena


Pavardė: Rodčenkovas

Rodčenkovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Rodčenkovienė (ištekėjusi) ir Rodčenkovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Filomenas Rodčenkovas" morzės abėcėle

··-·
F
··
I
·-··
L
---
O
--
M
·
E
N
·-
A
···
S
·-·
R
---
O
-··
D
-·-·
C
·
E
N
-·-
K
---
O
···-
V
·-
A
···
S
F
I
L
O
M
E
N
A
S
R
O
D
C
E
N
K
O
V
A
S
F
I
L
O
M
E
N
A
S
R
O
D
C
E
N
K
O
V
A
S

Visos paieškos