Vardas: Floras

Vardo reikšmė:

„žydinti, -is“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.30

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai turtingi ir valdingi žmonės. Jie linkę eiti link valdžios ir niekada nenori būti nuošalyje. Jeigu jiems nepasiseka atsidurti valdžioje ir turėti bent keletą pavaldinių, jaučiasi nepasiekę tikslo. Tie žmonės paklūsta griežtai disciplinai ir to paties reikalauja iš kitų. Dominuodami jie nesugeba įsiklausyti į kitų nuomonę, girdi tik save.

Panašūs vardai:
Flora, Florenta, Florentas, Florentina, Florentinas, Florijona, Florijonas, Florijana


Pavardė: Skerstonas

Skerstonas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Skerstonienė (ištekėjusi) ir Skerstonaitė (netekėjusi arba mergautinė).

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Floras Skerstonas" morzės abėcėle

··-·
F
·-··
L
---
O
·-·
R
·-
A
···
S
···
S
-·-
K
·
E
·-·
R
···
S
-
T
---
O
N
·-
A
···
S
F
L
O
R
A
S
S
K
E
R
S
T
O
N
A
S
F
L
O
R
A
S
S
K
E
R
S
T
O
N
A
S

Visos paieškos