Vardas: Fredas

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Alfredas: alf „elfas“ (mitinė būtybė) + rad „patarimas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.06

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai labai domisi, gilinasi į gyvenimo paslaptis, turi labai išmintingą protą. Jų gyvenimo noras – susirasti tokią vietą, kur galėtų tiesiogiai duoti naudą aplinkiniams. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs jaučiatės esąs principingesnis, doresnis ir ryžtingesnis. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas.

Panašūs vardai:
Frederika, Frederikas, Fredis, Freda, Frederita


Pavardė: Sevriukovas

Sevriukovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Sevriukovienė (ištekėjusi) ir Sevriukovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Sevriukov, Sevriukova

Daugiau narių turinčių vardą Fredas

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Fredas Sevriukovas" morzės abėcėle

··-·
F
·-·
R
·
E
-··
D
·-
A
···
S
···
S
·
E
···-
V
·-·
R
··
I
··-
U
-·-
K
---
O
···-
V
·-
A
···
S
F
R
E
D
A
S
S
E
V
R
I
U
K
O
V
A
S
F
R
E
D
A
S
S
E
V
R
I
U
K
O
V
A
S

Visos paieškos