Vardas: Frida

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Elfrida ir Friderika

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.12

Papildoma informacija:

Jus visi labai gerbia, lengvai surandate kontaktus su bet kokiais žmonėmis. Šio vardo savininkė yra labai draugiška, geranoriška ir rūpestinga. Plačiai žvelgiate į pasaulį ir matote daugiau nei kiti, neišskiriant tarptautinių ryšių ir didžių socialinių permainų.

Panašūs vardai:
Fridas, Friderika, Fridrichas, Fridrika, Fridrikas, Friderikas


Pavardė: Klivienė

Klivienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Klivas.

Panašios pavardės:
Klivickienė, Klivickaitė, Klivickas

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Frida Klivienė" morzės abėcėle

··-·
F
·-·
R
··
I
-··
D
·-
A
-·-
K
·-··
L
··
I
···-
V
··
I
·
E
N
·
E
F
R
I
D
A
K
L
I
V
I
E
N
E
F
R
I
D
A
K
L
I
V
I
E
N
E

Visos paieškos