Vardas: Gailenis

Vardo reikšmė:

priesagos -enis vedinys iš Gailas: gailas „stiprus, smarkus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.26

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojai turtus kraunasi rizikuodami finansinėmis akcijomis ir įkyriomis avantiūromis. Netgi patyrę pralaimėjimą, tokie žmonės sugeba vėl atkurti save. Pavojaus minutėmis jų fizinės jėgos labai padidėja.

Panašūs vardai:
Gailenė


Pavardė: Višnevskis

Višnevskis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Višnevskienė (ištekėjusi) ir Višnevskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Višnevska, Višnevskaja, Višnevski, Višnevskij

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Gailenis Višnevskis" morzės abėcėle

--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
·
E
N
··
I
···
S
···-
V
··
I
···
S
N
·
E
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
···
S
G
A
I
L
E
N
I
S
V
I
S
N
E
V
S
K
I
S
G
A
I
L
E
N
I
S
V
I
S
N
E
V
S
K
I
S

Visos paieškos