Vardas: Gailigedas

Vardo reikšmė:

gaili- (gailas „stiprus, smarkus“) + ged- (gedėti „ilgėtis“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.23

Papildoma informacija:

Savo partnerėms turėtumėte būti paklusnios ir švelnios antrosios pusės. Jūs – grobuonys, turintys labai gerai išlavėjusią uoslę. Jeigu kokiu nors žmogumi susidomite, tai šiam nebedaug lieka šansų nuo Jūsų pasislėpti, kadangi Jums labai sunku nepaklusti. Niekas ir niekada neturi kėsintis į Jūsų laisvę ar kaip kitaip Jus varžyti.

Panašūs vardai:
Gailigedė


Pavardė: Damža

Informacija ruošiama...

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Gailigedas Damža" morzės abėcėle

--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
··
I
--·
G
·
E
-··
D
·-
A
···
S
-··
D
·-
A
--
M
--··
Z
·-
A
G
A
I
L
I
G
E
D
A
S
D
A
M
Z
A
G
A
I
L
I
G
E
D
A
S
D
A
M
Z
A

Visos paieškos