Vardas: Gailutis

Vardo reikšmė:

priesagos -utis vedinys iš gailas: „stiprus, smarkus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.26

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai savo gyvenimą dažniausiai pašvenčia visuomeninėms organizacijoms. Nemėgstate pagalbos iš šalies, Jums patinka viską daryti patiems. Esate labai užsispyrę. Valios jėga ir rimtas charakteris leidžia susidoroti su bet kokiais projektais, todėl gyvenime palieka gilų pėdsaką. Labai mylite gyvenimą ir paprastai save aukojate kitų labui.

Panašūs vardai:
Gailutė, Gailuitė


Pavardė: Jevdokūninas

Jevdokūninas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Jevdokūninienė (ištekėjusi) ir Jevdokūninaitė (netekėjusi arba mergautinė).

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Gailutis Jevdokūninas" morzės abėcėle

--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
··-
U
-
T
··
I
···
S
·---
J
·
E
···-
V
-··
D
---
O
-·-
K
··-
U
N
··
I
N
·-
A
···
S
G
A
I
L
U
T
I
S
J
E
V
D
O
K
U
N
I
N
A
S
G
A
I
L
U
T
I
S
J
E
V
D
O
K
U
N
I
N
A
S

Visos paieškos