Vardas: Gailutis

Vardo reikšmė:

priesagos -utis vedinys iš gailas: „stiprus, smarkus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.26

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai savo gyvenimą dažniausiai pašvenčia visuomeninėms organizacijoms. Nemėgstate pagalbos iš šalies, Jums patinka viską daryti patiems. Esate labai užsispyrę. Valios jėga ir rimtas charakteris leidžia susidoroti su bet kokiais projektais, todėl gyvenime palieka gilų pėdsaką. Labai mylite gyvenimą ir paprastai save aukojate kitų labui.

Panašūs vardai:
Gailutė, Gailuitė


Pavardė: Končiajevas

Končiajevas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Končiajevienė (ištekėjusi) ir Končiajevaitė (netekėjusi arba mergautinė).

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Gailutis Končiajevas" morzės abėcėle

--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
··-
U
-
T
··
I
···
S
-·-
K
---
O
N
-·-·
C
··
I
·-
A
·---
J
·
E
···-
V
·-
A
···
S
G
A
I
L
U
T
I
S
K
O
N
C
I
A
J
E
V
A
S
G
A
I
L
U
T
I
S
K
O
N
C
I
A
J
E
V
A
S

Visos paieškos