Vardas: Gailutis

Vardo reikšmė:

priesagos -utis vedinys iš gailas: „stiprus, smarkus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.26

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai savo gyvenimą dažniausiai pašvenčia visuomeninėms organizacijoms. Nemėgstate pagalbos iš šalies, Jums patinka viską daryti patiems. Esate labai užsispyrę. Valios jėga ir rimtas charakteris leidžia susidoroti su bet kokiais projektais, todėl gyvenime palieka gilų pėdsaką. Labai mylite gyvenimą ir paprastai save aukojate kitų labui.

Panašūs vardai:
Gailutė, Gailuitė


Pavardė: Mekšriūnas

Mekšriūnas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Mekšriūnienė (ištekėjusi) ir Mekšriūnaitė (netekėjusi arba mergautinė).

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Gailutis Mekšriūnas" morzės abėcėle

--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
··-
U
-
T
··
I
···
S
--
M
·
E
-·-
K
···
S
·-·
R
··
I
··-
U
N
·-
A
···
S
G
A
I
L
U
T
I
S
M
E
K
S
R
I
U
N
A
S
G
A
I
L
U
T
I
S
M
E
K
S
R
I
U
N
A
S

Visos paieškos